צילום קווי ביוב מצלמת סיב אופטי

//צילום קווי ביוב מצלמת סיב אופטי
צילום קווי ביוב מצלמת סיב אופטי2019-07-01T14:13:15+00:00

צילום קווי ביוב באמצעות מצלמת סיב אופטי

צילום קווי ביוב יכול לספק הסבר ברור לבעיה בצנרת הביוב של ביתכם או כל מבנה אחר.

ישנו מגוון רחב של בעיות אינסטלציה וצנרת העלולות להתרחש. לעיתים, קשה להבין ולזהות מהי בדיוק הבעיה. בעיות שונות כמו רטיבות על קירות הבית, סתימות או ריחות לא נעימים עלולות להיגרם מסיבות שונות. לעיתים האינסטלטור מתקשה אפילו לאתר את מקור הבעיה. במקרים כאלו בדיוק, מומלץ להזמין איש מקצוע שמבצע צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי.

הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות לא פסחו גם על תחום האינסטלציה, וכיום ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי זעירה על מנת לצלם קווי ביוב. צילום קווי הביוב באמצעות מצלמת סיב אופטי מאפשרת ניטור ובדיקה של תקלות במערכת הביוב, וזאת מבלי לבצע עבודות חפירה, שעלולות לסכן את הצנרת וליצור מפגעים סביבתיים לא רצויים.

יתרונות צילום קווי ביוב

היתרון החשוב ביותר של צילום קווי ביוב באמצעות מצלמת סיב אופטי הוא כלכלי, כלומר צילום יכול להביא לחיסכון אדיר של כסף. תחילה, צילום בעזרת מצלמה מאפשר לאתר את הבעיה המדויקת בצנרת ולהימנע מהשערות שאינן נכונות, השערות שעלולות להביא לנזק גדול יותר מהקיים.

הצילום מאפשר להבין גם את המיקום המדויק של הבעיה, מה שעלול לחסוך זמן רב ועבודות חפירה בהיקף גדול. כידוע, זמן שווה כסף, וניטור מדויק של הבעיה בעזרת המצלמה יחסוך לנו עלויות תיקון רבות.

בנוסף, צילום קווי ביוב עשוי לאתר בעיה שאיננו מודעים אליה, כמו נזילה ובכך לחסוך לנו לא מעט כסף. נזילה, אפילו קטנה ביותר, עלולה לנפח את חשבון המים שלנו ואפילו לגרור קנסות מהעירייה. צילום עלול לאתר את הבעיה ולמנוע מאתנו הוצאות כספיות מיותרות.

לצילום קווי ביוב יתרונות נוספים כמובן. הצילום מאפשר לאסוף נתונים אודות מערכת קווי הביוב (נתונים כמו קוטר הצינור ועומקו, סתימות ונזילות אפשריות), ונתונים אלו עשויים להיות חיוניים בעת תהליך תיקון הבעיה.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס המצורף

F
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
יצירת קשר

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!