הסרת שורשים בביוב על ידי מכשור מתקדם

צמחייה היא דבר נפלא, אך לעיתים היא יכולה להוות נטל על חיינו. במקרים מסוימים שורשים של צמחייה נתקעים במערכת הביוב וסותמים אותה. במקרים אלו יש לבצע הסרת שורשים על מנת שהתעלות והצינורות יפתחו ויאפשרו זרימה חלקה של הפסולת ונוזלי הביוב.

אין אחד שלא מכיר את זה: אנחנו פותחים את ברז המים באמבטיה או באחד הכיורים שבבית, ובמקום שהמים יזרמו באופן חופשי במורד הכיור אל צנרת הביוב, הם נשארים בכיור. במקרה זה אנחנו מבינים שככל הנראה יש סתימה בצנרת, ויש לפתוח אותה במהירות האפשרית.

רוב הסתימות איתן אנחנו מתמודדים הן סתימות קלות, שנובעות מהיווצרות של פסולת דוגמת שיער ואבק במקלחת או השירותים הביתיים, כאשר לרוב ניתן לתקן אותן על ידי שימוש פשוט בפומפה. יחד עם זאת, ישנן סתימות רציניות יותר, שמקורן בסתימה משמעותית באחד מהצינורות הראשיים של הבית או הבניין המשותף בו אנחנו מתגוררים.

אחד הגורמים לסתימות בצינורות הראשיים הוא כניסתם של שורשים של צמחייה אל תוך צינורות הביוב הראשיים. כידוע לכולנו, צמחים ניזונים ממים דרך השורשים שלהם, לכן השורשים שלהם נמשכים באופן טבעי אל מקורות מים ומזון שונים. בצנרת של ביתנו מצויים נוזלים באופן תמידי, כמו גם מקורות מזון אורגניים אחרים. לכן פעמים רבות שורשים של צמחים מוצאים את דרכם אל תוך הצנרת הראשית, חוסמים אותה, ולעיתים אף פוגעים בצנרת עצמה.

פתיחת סתימות הנובעות משורשים בביוב

פתיחת סתימות הנובעות משורשים בביוב אינה דבר פשוט, והיא דורשת טיפול מקצועי מאיש מקצוע מנוסה ומיומן בכך. הוצאה של השורשים הסותמים את הצנרת אינה מהווה פתרון מספיק לבעיה, שכן לאחר הוצאתם השורשים יצמחו בשנית, והפעם יצמחו גדול וחזק יותר, כך שהסתימה תחזור ואף תחמיר.

לכן מומלץ לבצע פתיחה של סתימה על ידי שורשים בעזרת מכשור חזק ומתקדם המאפשר לחסל את הבעיה לחלוטין. המכשור המתקדם יוצר סילון מים בלחץ גבוה, המאפשר חיתוך מדויק של כל השורשים, תוך הקטנת הנזק הנגרם לצינור.

טיפול בעזרת מכשור מתקדם, בניגוד לשיטות האחרות, מבטיח כי הסתימה לא תחזור בטווח הזמן הקרוב.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס המצורף