שיקום קווי ביוב ומרזבים ללא הרס בטכנולוגיית שירוול

דליפה בצנרת? טכנולוגיית השירוול מאפשרת תיקון צנרת במרחקים ארוכים ללא חפירה ובכך מפחיתה משמעותית את עלויות התיקון.

כולנו יודעים שעבודות אינסטלציה משמעותיות, ובייחוד החלפת צנרת, כרוכות בעבודה מסובכת, שלרוב מביאה לפגיעה משמעותית באיכות החיים של כל דיירי הסביבה. לרוב, בעת עבודות אינסטלציה מורכבות, קו המים בסביבת העבודות מנותק לזמן לא קצר, ולכן דיירי הסביבה אינם יכולים להשתמש במים בעת התיקון. יתרה מזאת, החלפת צנרת כרוכה במפגעים סביבתיים רבים כמו הרמת רצפות, מדרכות, כבישים וכדומה. מלבד המטרד לדיירי הסביבה, עבודת החלפת צנרת כרוכה גם בעלויות גבוהות מאוד.

בשנים האחרונות התפתחו מספר שיטות חדשניות המאפשרות תיקון צנרת פגומה ללא חפירה, ובראשם שיטת ה"שירוול". שיטה זו מאפשרת תיקון ושיקום צינורות מים ארוכים, תוך פגיעה מינימלית בסביבה והקטנת זמן הטיפול.

טכנולוגיית ה"שירוול"

טכנולוגיית השרוול קיבלה את שמה מהמילה שרוול. הטכנולוגיה מבוססת על החדרת שרוול ארוך, עשוי מבד פולמרי מיוחד, חזק ואטום. השרוול ספוג בדבק אפוקסי, והוא מוחדר אל הצינורות דרך אחד מפתחי הצינור, כך שנמנע נזק סביבתי רב.

לאחר החדרתו אל הפתח, השרוול נדחף לאורכו של הצינור החדש באופן רציף וחלק, והדבק האפוקסי מדביק את השרוול לצינור עצמו. לסיום התהליך, מוזרמים מים חמים שמייבשים את הדבק על גבי הצינור, ולמעשה הופכים את הצינור והשרוול למקשה אחת.

חשוב לציין כי טרם ביצוע פעולת החדרת השרוול, מתבצעת עבודת הכנה מדוקדקת, הדורש מיומנות גבוהה של בעלי מקצוע מנוסים. כך, תוואי הצינור מצולם, מוודאים כי אין בו מכשולים שעלולים להפריע להתקדמות השרוול ומזיזים אותם במידה והם קיימים.

שיקום קווי צנרת ארוכים בטכנולוגיית השירוול לא רק מאפשרת שיקום תוך מינימום פגיעה בסביבה, אלא מייצרת תוצאות טובות וחזקות במיוחד, עד פי 98 יותר חזקות מהצינור המקורי. כך, שיטה זו לא רק מתקנת את הצינור, אלא גם מבטיחה כי הוא יהיה עמיד במיוחד, וכי לא יידרש תיקון נוסף בזמן הקרוב.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס המצורף